Согласны ли вы со следующим утверждением ? "Большое количество неквалифицирован?

Согласны ли вы со следующим утверждением ? "Большое количество неквалифицирован??ых работников, получающих высокий доход, опасно для общества" Ели да , то почему ?? Если нет, то почему ??
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так.., Адже люди без досвіду часто займають місце роботи кваліфікованих працівників . Отож це по-перше несправедливо по відношенню до них, а по- друге це нанесе шкоду даному підприємству і загалом країні. Тому що досвідчені працівники, щоб заробити на хліб повинні будуть працювати прибиральниками, а недосвічені отримувати заробітню плату. Тоді наступить справжня криза