Somebody is looking at you 1)you are looked at by somebody 2)you are been looked at by somebody 3)you are being looked at by somebody 4)you we

Somebody is looking at you 1)you are looked at by somebody 2)you are been looked at by somebody 3)you are being looked at by somebody 4)you were looked at by somebody 5)you was looked at by somebody выбрать правильный ответ надо было переделать в passive voice
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3. Точно при точно атвичаю