Соняшник. 25 питання. одне із зашифрованих слів відрізняється від інших своєю функцією.ЩО ЦЕ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
варіант [б] ..........................................................................................................................................................................................................................................................
Гость
я також так думаю Б)