СООБЩЕНИЕ НА КАЗАХСКОМ ЯЗЫКЕ О НОВЫХ ТЕХНОЛОГИЯХ,ПРЕДЛОЖЕНИЙ 5 БУДЕТ ДОСТАТОЧНО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Біздің әлемде көп жаңа технологилар болады. Олар компьютерлер, сенсорлы телефондар. Олар адамға көмектеседі. Бәрі технологиялары адам шығарады.
Гость
Сама пиши по казахскому просто у меня русская клавиатура!!Казир биздин елимиз жанаруда.Казир Астана каласында барлыгы EXPO2017жылы болатин кормеге дайындалып жатыр.Менде тезирек бирнарсе ойлап тауып, катыскым келеди.