Сорівняння характеристики федька і Т з оповідання Федько Халамадник даю 20 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Федько Це був чистий розбишака-халамидник. Там шибку з рогатки вибив; там синяка підбив своєму "закадишному" другові. Спокій був його ворогом. …перший по силі на всю вулицю. Руки в кишені, картуз набакир, іде, не поспішає. Толя-Толя був син хазяїна того будинку, де вони жили. Це була дитина ніжна, делікатна, смирна. Він завжди виходив на двір трошки боязно… соромливо посміхався своїми невинними синіми очима.