Составь предложение из слов слова там надо просто пролестать чтоб увидеть

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 - Becky didn`t play puzzles yesterday. 2 - I will ride my bike tomorrow.  3 - My grandma got two letters yesterday. 4 - They were in the country last summer.
Гость
1)Becky didn't play puzzels yesterday 2) i will ride my bike tommorow 3)my grandma get two letters yesterday 4)they were in the country last summer