Составь предложения запиши их отметь поедложение которое соответствует рисунку образец hes got Nick pens bleck -Nick hes got black pens 1)rabbit and We like cats 2)She swim skate can't and 3) jim tennis plays well 4)you Can cro...

Составь предложения запиши их отметь поедложение которое соответствует рисунку образец hes got Nick pens bleck -Nick hes got black pens 1)rabbit and We like cats 2)She swim skate can't and 3) jim tennis plays well 4)you Can crocodile a ride?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)We like cats and rabbit 2)She can*t skate and swim Сори только два