Составь вопросы и ответь на них. 1) like/in autumn/What/you/do/to do?- 2) do/skate/you/Where/in winter?- 3) your/bike/When/you/ride/do?- 4) play/Can/tennis/you?- 5) you/a/Have/football/got?- Помогите пожалуйста!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.What do you like do in autumn? 2.where do you skate un winter? 3.when do you ride your bike? 4.can you play tennis? 5.have you got a football?