Составе предложения по английскому: I lived me wish a on desert family island . had Mum and they boat a dad wish

Составе предложения по английскому: I lived me wish a on desert family island . had Mum and they boat a dad wish sunny weather always wishes the was and warm Dad Помогите пж!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I wish to lived on a desert Island with my family.Mum and Dad wish to have a boat. Dad wishes to have always been warm and sunny weather. Думаю,что так