Составить 10 предложений на казахском языке с глаголами.Если не трудно то пожалуйста напишите с переводом в предложении не менее 4 слов.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен далада ойнап жүрдім. г-ойнап жүрдім менің ағам футболды жақсы ойнайды.г-ойнайды менің інім секіріп ойнайды.г-секіріп ойнайды менің анам əдемі көйлек киді.г-киді гүл əдемі болып өседі.г-болып өседі проости брат я просто не успел следуший раз отвечу полностью