Составить 5-6 предложений про социальную сеть на казахском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қазір адамдардың көп бөлігі ғаламтор жүйесінде қолданады. Сейчас многие люди используют интернет. Олар ғаламторды жұмыс бабында қолданады. Они используют интернет для работы. Мен ғаламтордан рефераттар іздеймін. Я в интернете ищу рефераты. Мен ғаламторда көп отырмаймын. Я в интернете много не сижу. Ғаламтордың адамға зияны да көмегі де бар.