Составить 5 предложений из любых словосочетаний: қуыршақ театры, арзан билет, бірінші қатар, бос орын, қызықты койылымдар, үлкен сахна, өнерлі әртістер, басты роль. Заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Қуыршақ театрында кызықты койылымдар болды.Бұл билеті арзан театр. Мен бірінші қатарда отырдым.Бос орындар болмады.Басты рөлді Мальвина ойнады.