Составить 6 предложений со словами reed books go windsurfing meet my friends go swimming go cycling paint play computer games go fishing

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I like read books it's my hobby. Every day I meet with my friends I like play competer games. I will go fishing with my dad tomorrow Sometimes I go cycling with my sister Every week i go windsurfing with my family