Составить 6 вопросов по рассказу аля в краине недоладии на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Що хотіла Аля подарувати бабусі на день народження? 2) Хто забрав Алю до Недоладії? 3) Хто першим зустрів Алю у Недоладії? 4) Чому  Недоладія отримала таку назву? 5) Кого боялася вся Недоладія? 6) З якою дівчинкою познайомилася Аля у Недоладії?(ім я)