Составить диалог (6-7 реплик) на тему погода на украинском языке.Используя сравнения: Спекотно - холоднувато; північний - південний; вранці - ввечері; радісно - сумно.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт Привіт Ти подивися як надворі спекотно Авжеш коли виглядаєш з вікна так радісно А вчора було холоднувато і вітер північний дмухав Сумно було Твоя правда Раз сьогодні спекотно підемо у цирк Ну добре побачимось