Составить диалог используя слова обед, семья, любит ,не любит, куры,овощи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hi Andrew! -Hi Monica -Can I ask you some questions -Yes, course -So, what you family like to eat at lunch? -Oh, we are like yo eat frien chicken -And what are you dont like to eat? -We are dont like to eat steamed vegetables. -Thank you, bye -Bye Monica