Составить диалог по англ вместе с другом где вы будете рассматривать твой альбом про семью

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
About the album -How many photos Yeah took a long time -Then we went to the zoo with his parents -Cool -Remember in this picture we were at the movies on your birthday -of course I remember -How many moments are preserved We'll take many more photographs