Составить диалог: – Сен үшін өмірдегі ең қымбат нәрсе не? – ... – Білім дегеніміз не? – ... – Білім адам қандай болады? – ... – Жастар алған білімін немен ұштастыру керек деп ойлайсың? – ... – Білім неге жеткізеді? – ... – Білі...

Составить диалог: – Сен үшін өмірдегі ең қымбат нәрсе не? – ... – Білім дегеніміз не? – ... – Білім адам қандай болады? – ... – Жастар алған білімін немен ұштастыру керек деп ойлайсың? – ... – Білім неге жеткізеді? – ... – Білімді қайдан аласың? – ...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен ушiн ен кымбат менiн жан-уям. Бiлiм деген адам кабiлетiн ныгайту, ой-орiсiн кенейту. Акылды, мадениеттI болады. Тажiрбиемен. Алга, арманына. Оку орнымнан
Гость
Билим Адамнын кабилетин ныгайту Билимди аламнын жолы болады ... Билим коп нарсеге жеткизкди Мектептен