Составить диалог со словами үш қабатты, әдемі, ғимарат, техникалық құралдар, ақын, жазушылар.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салем менин атым аскар .мен уш кабатты адеми гимаратта турамын. -жарайды.ал менин атым айдар.менде сондай уйде турамын .менин уйимде техникалык куралдар коп. -жаксы екен. сенин туыстарынын биреуи акындар немесе жазушылар емес пе? -ия .менің атам атакты акын.