Составить диалоги по 5 реплик каждому ( всего 10) Каждая реплика с новой строки название текст радисна звистка

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, друже! - Привіт. - Уявляєш, моя Лесі народила цуценят! - Як класно! Багато малечі? - Троє цуценят - дві дівчинки і хлопчик. - Вони такі ж руді, як і Лесі? - Знаєш, поки що не дуже зрозуміло. Всі вони поки що рожеві, без шерсті та сліпеньки. Всі цуценята такими народжуються. - Дуже цікаво. А як вони ходять, якщо сліпеньки? - Вони і не ходять, вони повзають і завжди знаходяться біля своє мами. - Такі маленькі та безсахистні. Я вітаю Лесі, що вона стала мамою. Дуже хочу роздивитися маденьких, поклич мене в гості, коли з цуциками можно буде гратися. - Обов'язково. - Буду чекати.