Составить из этих словосочетаний предложения, на казахском языке: көшенің бойын?

Составить из этих словосочетаний предложения, на казахском языке: көшенің бойын??а- вдоль улицы алаңын ортасыда- посреди площали үйдің қасында- возле дома қаланын сыртында- за городом саябақта- в парке
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен саябактын касынан отип баратканда аланнын ортасында балашагалар футбол ойнап жатты, ал кошенин бойында апалар ангиме айтып отырды, менин уйимнин касында агам кутип турды, каланын сыртында улкен зауаттар бар!