Составить на казахском языке диалог Наурыз коже, с переводом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-салем -салем -сен наурыз мейрамы туралы не билесин ? -наурыз ол казакша жана жыл , сол мейрамда наурыз коже береди -наурыз коже неден истейди? -наурыз кожеге 7 астан турады ет ,май, айран ,туз, су ,сут ,жарма, -кашан тойлайды ? -22 наурыз -сен барып кординбе ? -йа арине -сау бол -сау бол