Составить общие и специальные вопросы к предложению 1.He had been introduced to me before I met you. 2.Ou

Составить общие и специальные вопросы к предложению 1.He had been introduced to me before I met you. 2.Our teacher always speaks Eng¬lish in class.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1  had he been introduced to me before I met you? who had been  introduced to me before I met you? 2 does our teacher always speak English in class?  when does our  teacher  speak English in class? who  always speaks Eng¬lish in class?