Составить правильно предложения по казахскому языку: Екі, болды, ұяла ,балапан. Барды, балалар, тоғайға, кеше. Əртүрлі, тіршілік етеді, кұстар, аңдар, орманда. Ешкім, бақпайды, жабайы, жануарларын.Мен, жақсы, көремін, жануарлар...

Составить правильно предложения по казахскому языку: Екі, болды, ұяла ,балапан. Барды, балалар, тоғайға, кеше. Əртүрлі, тіршілік етеді, кұстар, аңдар, орманда. Ешкім, бақпайды, жабайы, жануарларын.Мен, жақсы, көремін, жануарларын, үй.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)уяда 2 Балапан болды 2)кеше балалар тогайга барды 3)орман да артурли андар кустар тиршилик етеди 4)жабайы жануарларды ешким бакпайды 5)мен жануарлар уйын жаксы коремин