Составить предложение дайындау, пісу, қуыру, күйдіру, түкіру, төңкеру, үзу, тұздау, бөлу,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бугин анам екеумиз конактарга ас писирдик.Мен сабагымды ертерек дайындадым.Айсулу тамакты жаксы куырады.Бурынгы адамдар балшыкты куйдирип ыдыстар жасайды.Менин иним болмемди тонкерди.Мен моншагымды уздим.Есепте алу,болу,косу,кобейту,деген амалдар болады