Составит предложение со слов мүшел жас, дәстүр, үлкен, қөрмет,қамқор, мейрам, бала, көмектесу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
13 мүшел жас.ар адам оз уллтынын дастурин биледы.зоопаркте улкен аюды кордим.жастар улкендерге курмет корсетуде.ата ана баласына камкор болады.мейрам кури маган достарым сыйлык сыйлады.7 жасар балалар алгаш мектеп табалдырыгын аттауда.улкен адамдарга комектесу улкен жастардын миндети