Составить предложения на казаском языке про любимого певца

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің любимый Билан певец-Дима. бас оның өте жақсыән, әдемі дауыс, ал к баяғы ол ара Ресейдің "дауыс"деген жобасында ұстаз және "дауыс.Бала-шағалар".Мүмкін, маған сәтті бол- онымен кездеседі. Ал тіпті спетьсүйікті әнді біледі. Сорян, певцов казахских я не знаю)
Гость
Менин суйикти әншім ол Қайрат Нұртас.Оның көптеген әндері бар.Ол казирги уақытта танымал әнші.Сондықтан менің суйікті әншім. Мен онын әуендерін тыңдаймын.Мысалы Ол сен емес,Ауырмайды журек.