Составить предложения о зиме на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Птахи відлітають на південь, тому що взимку настають холоди. Мій брат сказав мені, що годівницю для птахів, яку він повісив у грудні, хулігани зламали. Новий рік — головний зимове свято, яке з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Мама готувала смачний недільний обід, коли тато з дітьми ліпили сніговика у дворі. Я знав, що під час такої хурделиці і заметілі краще не показувати носа з дому.
Гость
Зима-це чарівна пора.Вона надходить та заморожує усе навкруг.Діти щасливі коли настають свята канікули,подарки та вечірки.Зима моя любима пора року.Але сумно без співу пташок та найголовніше сонечко. Зима - це красива пора року.