Составить предложения с этих слов:cыйлык,кишкентай сыйлык,кишкентай эдеми сыйлык,бул-кишкентай эдеми сыйлык,китап,китап сыйлаймын,досыма китап сыйлаймын,мен досыма китап сыйлаймын

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менiн досым сыйлык жасады. Сыныптагы ул балаларга ерлер мерекесинде кишкентай сыйлык тарттык. Таня анасына кагазга орап, кишкентай aдемi сыйлык жасады. Кiтап - омiр байлыгы. Мен устазыма кiтап сыйлаймын. Досыма таппактар жинагы китап сыйлаймын. Мен Арман деген досыма лирикалык кiтап сыйлаймын.