Составить предложения с каждым словом:  Почати - приступити одягати - надягати цінувати - дорожити ручатися - гарантувати віра - упевненість повний - наповнений попит - потреба

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Почати виконувати завдання. Одягати молодшу сестричку. Цінувати дружню підтримку. Ручатися за когось. Я вірю в успіх. Мені запропонували повний пакет солодощів. На цю тему великий попит.