Составить предложения со словами : вголос - в голос, на швидку-на швидку, на зустріч- назустріч, на пам'ять - напам'ять

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми всі крикнули в 1 голос. Сьогодні в нас в школі перевірялась техніка читання вголос. Вона зробила д/з на швидку руку.   Я вирішила вийти моїй мамі назустріч, щоб допомогти їй нести сумки. я дуже поспішала на зустріч випускників. Мені подарили фотографію на память. В школі нам задали вивчити вірш напамять