Составить рассказ "Как я провел лето" (10-15 предложений)!!! В PAST SIMPLE

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
This summer I went to the village. There we walked the woods and collected mushrooms. The sunset there is very beautiful. Every morning we went with grandma to the river. There are very nice. I want to go back there. вот возьмите.......тут меньше чем 10 предложении