Составить с этими словами текст.Помогите пожалуйста срочно! Дене шынықтыру ,жүгіремін,секіремін,шынығамын ,жаттығу ,содан кейін,күндіз,суға шомыламын,турнике тартылады, аттан секіреді

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен дене шынықтыру сабағында әртүрлі жаттығулар жасаймын, мысалы: секіремін, жүгіремін , турникке тартыламын, аттан секіремін. Үйде де жаттығу жасап шынығамын , содан кейін  суға шомыламын . Себебі дене шынықтыру, жаттығу жасау адам денсаулығына пайдалы әрі күні бойы сергек болып жұресің.