Составить словосочетания именно с данными словами: - вузький, гарячий, безкраїй / на ланах, стежками, з джерел / житній, гірський, широкий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вузький шлях, гарячий напiй, розiслалися на ланах,йшов стежками , бере початок з джерел, житнiй хлiб, гiрський козел, широкий степ, со словом безкраïй у меня не получается