Составить стишок из слов по первым буквам слова fiction чтоб была рифма но из слов по теме музыка,книги,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Со смыслом или без? ---------------------------------- Если без то --------------------------------- I love fiction read I love my book I love my things I love my news!
Гость
for many years i have been reading classic, thriller, romance there are a lot of interesting i also like to listen to music organ, jazz, and even dance no object, it's important for us.