Составить структурную формулу2, 3, 3 триметилпентан!С объяснениями! Если можете, то привидите еще примеры составления структурных формул

Составить структурную формулу 2, 3, 3 триметилпентан !С объяснениями! Если можете, то привидите еще примеры составления структурных формул
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Спочатку складаємо карбоновий ланцюг С-С-С-С-С 2.Потім підставляємо радикали. У нас їх 3 біля другого і з двох боків третього. Радикал - це метил (СН3).    СН3 СН3     І     І С-С - С  -С-С           І         СН3 3.Потім додаємо атоми Н. Якщо біля С 1 стрілочка, то додоємо 3 атоми Н, якщо 2 то 2Н, якщо 3 то 1 атом Н, якщо 4 стрілочки, то атом Н не додаємо.        СН3 СН3         І     І СН3-СН-С-СН2-СН3               І             СН3