Составить текст про еду с этими словами 35БАЛЛОВ адамдар,пияз ,сәбіз ,нан қантсүттұзбұрыш ,ет ,жұмыртқакүрішұнайран, шырын, май ,ботқабалмұздақбалық И вот с этими ТОЖЕ қуырады пісіреді кеседі жйді сатып алады

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Адамдар пиязды,етти,сабизди  жумыртканы майга куырады,Нанды,балмуздакты тузды бурышты шырынды сатып алады куришти етти писиреди Нанды кесип жейди