Составить три  словосочетания  на каждую темуЗат есімдер  Сын есімдерСан есімдерЕтістіктерҮстеулер

Составить три  словосочетания  на каждую тему Зат есімдер   Сын есімдер Сан есімдер Етістіктер Үстеулер
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зат есімдер: дүние жүзі, өмір сыйы, жүрек назы. сын есімдер: қара ала, қара көк, орасан зор. сан есімдер: жиырма бес, он үш, қырық екі. етістіктер: жазып жатыр, көріп отыр, айтып жүр. үстеулер: анда-санда, ала жаздай, жоғары-төмен.