Составити речення зі сполученнями слів кленовий листок -листя з клена.Весняна земля -теплі весни.Вишневий цвіт -зелена вишня."

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дув сильний вітер і опало  листя з клена, один кленовий листок впав на мене. Весняна земля прогріває поля  ,нарешті настали теплі весни. Нарешті зацвів вишневий цвіт, зелена вишня швидко принесе плоди.