Составте 10 предложений на Present Perfect.3 вопросительных,3 отрицательных,4 положительных. плыз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) вопросительные : Has Lucy found her keys yet? Have I seen John today? Have we met this month? 2) отрицательные: Nora has never been to France. Lucy hasn't found her keys yet. He hasn't come back home. 3) положительные: They have already finished the job. I have always wanted to visit London. She has always lived in that street. You have passed your exam. Congratulations!