Составьте 3 вопроса по этому тексту пожалуйста: Интернет торабын пайдалана отыр?

Составьте 3 вопроса по этому тексту пожалуйста: Интернет торабын пайдалана отыр??п, үйден шықпай-ақ, көптеген ердерді, қалаларды аралап, мұражайларды, кітапханаларды көруге болады. Дүниежүзілік мәдени және ғылыми жетістіктермен танысуға болады. Оларға өткениетті елдің азаматы ретінде өз үлесіңізді қосып, өзіңізді дүниенің бір кішкене бөлігі ретінде сезіну мүмкіндігіне ие боласыз.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можно на русском, а то я не понимаю !