Составте 4 предложения со словами дос, адал, адамгершiлiгi мол, мейiрiмдi, тозiмдi, карапайым, жомарт, сенiмдi, сабырлы сроочно

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дос дегенде өзіннің ылғи сырласып журген адамынды елестетесін. Дос адал болуы керек. Адал болмаса оған деген сенімін суиды. Мейірімді, жомарт, сабырлы, карапайым болса досында адамгершілігі мол болүаны