Составьте 7 предложений про загроничных знаменитостей на англ.яздаю 10 балов

Составьте 7 предложений про загроничных знаменитостей на англ.яз даю 10 балов
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Johnny deep is really good actor. Marilyn Manson is alternative metal band. Charlie xcx sing about love and feminism. Frank Ocean write a lyrics about relationships between a peoples. Emma Stone shout in one film with Ryan Gosling. Lorde working on her brand new album now. Flume winning a grammy.