Составьте диалог 2 людей на английском про музыку. Примерно 5-6 предложений на каждого человека

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Hello.Do you like music? -Yes,and you? -I like music,too.I`m can play musical instrument. -Wow!Can you play the piano? -Yes,and I`m like classic music.Do you like Mozart? -No,sorry. -Okay,my married returned home,bye. -Okay,bye!I`ll see you. ~Надеюсь,сойдет?