Составте диалог "Қазақстанның табиғаты" ( 10 вопросов 10 ответов)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Сәлем Ваня -Сәлем Антон -Ваня табиғат деген не? -Табиғат асыл қазына -Біз табиғатты не қылуымыз керек? -Біз табиғатты корғау,суйе білуіміз керек -Серуенге шыққанда біз не кыламыз? -Серуенге біз шыққанда таза,жақсы ауамен демаламыз -Сонда біз не істеуіміз керек? -Біз жүрген жерде қоқыс тастамай таза болып жүру керек -Рақмет Сау бол Ваня -Сау бол Антон