Составьте диалог на тему в магазине одежды на казахском языке пожалуйста
Ответ(ы) на вопрос:
салемсалемхал жагдайын калайрахмет,аксы сенкалайсынмен де жаксымын,мен де саган сурак бар,сен маган комектесе аласын ба?кореин,сурак коя бермен казакстанда турамын сен биздин елимиздин кандай улттык киимдерди билесиншапан,толкоптеген киимдер баргойсаган олар унай маиа арне,жарайды сау болсау бол