Составте Диологг-сіз шахмат ойнайсыз ба?-..-Кездесуге кім төрелік етеді?-..-Кездесу қалай аяқталады?-..-Бұл жаман нәтиже емес. Кім жеңіп шықты?

Составте Диологг -сіз шахмат ойнайсыз ба? -.. -Кездесуге кім төрелік етеді? -.. -Кездесу қалай аяқталады? -.. -Бұл жаман нәтиже емес. Кім жеңіп шықты?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-сіз шахмат ойнаисызба -ия -кездесуге кім төрелік етеді -жаттықтырушым -кездесу қалай аяқталады -жеңімпаз адам табылғаннан кейін -бұл жаман нәтиже емес. Кім жеңді