Составьте пожалуйста по пять предложений с Еликтеу соз и одагай соз. Спасибо (сроч
Составьте пожалуйста по пять предложений с Еликтеу соз и одагай соз. Спасибо (срочно нужно)
Ответ(ы) на вопрос:
Одағай -1)Қап, алып тастау керек еди. Әттең, казир жанымда әкем болғанда гой. Алақай, бугiн ауылдан әжем келеді. Қап, китабымды умытып кетгенимди қарашы. Япыр-ай, не деген адеми един.
Еликтеу -Торғайдың уни шыр -шыр етеді. Мысық зу-зу етип өте шықты. Корс -корс еткенинди кой. Ол киран етип кайта құлады.