Составьте пожалуйста диалог на казахском на тему ВЕСНА с переводом на русский . пожалуйстаааа

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Міне Айнұр көктемде келіп жетті қызым! -Ия Анашым көктем енді керемет мезгіл емеспе. -Қалқам көктем келді деп ойнап жүрмей сабағынды оқы -Ия анашым сабак окимын гой арине бирак -Бирак не айтсай -көктем келді табиғат оянды дегендей -кызым ен бастысы 3 токсан аман есен битир болды