Составте пожалуйста с этими словами Елулеп,бір-бірлеп,екеулеп алыпыстар отыздап

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бір кіргенде мұражайға елулеп кіргізеді екен. Ал, қане балалар, бір-бірлеп келіп, жауап бере беріңіздер. Мына жұмысты тезірек, екеулеп бітірейік. Алпыстар, арамызды ардақты болып, жүре беріңіздер. Бәрекелді, отыздап, қырықтап әкеле беріңдер, орын табылады.